18. kapitola

2. března 2017 v 11:07 | S. |  Žít
" Mám velikej, VELIKEJ problém tady být." utrousím nenávistivě a sleduju, jak se Lupin usazuje do křesílka a zbytek " party" neotálí a udělá to samé.
" No, trochu jsme to podcenili, za dva tejdny začne soutěž a jediný co víme je to, že Martinsnová nebude tak neschopná, jak vypadá. " ozve se hluboký hlas a já protočím oči. " Ale ty seš pořád stejně blbej. " odseknu a posměšně povytáhnu obočí, když se po mně zabijácky podívá. " Takže - "
" Takže bys měl sklapnout, měli bychom jít na to a ne si válet prdele." skočím mu velitelsky do řeči, vytáhnu cigaretu a hůlkou si jí připálím.
" Seš v pořádku, Emo?" ozve se zrzka a pátravě se mi dívá do očí. " Lepší to být nemůže, jedině, kdybych měla vlastního jednorožce a harém děvek. " odseknu a vydechnu kouř.


No jo, Martinsnová je nějaká drsná.
" Samozřejmě." špitnu hlásku ve svojí hlavě a samolibě se zaculím.
Malfoy mi otevřel dveře. Měl pravdu.
Měla bych se přestat krotit, dát najevo to, co asi opravdu jsem. Ať už jsem nebelvír, nebo ne, sedím s tadytěma lidma v místnosti a musíme zničit každýho, kdo se před nás postaví.
" Jsme tým. " rozhodnu a pokrčím rameny. " Takže i kdybych tady NĚKOHO nejradši vykuchala a hrála famfrpál s jeho krvácející hlavou, zatímco - "
" Obrácená láska. " ozve se najednou a já se na něj podívám.
Co tím kurva myslí.
" Co tím kurva myslíš?!" vyštěknu a hey, musela jsem trochu vypadat jako nasraná černoška, jak jsem zvláštně pohodila rukou a krkem.
" Myslel jsem, že zrovna psychologie ti jde líp. " utrousí s rádoby zklamaným mlasknutím a usměje se.
" Kdybys mě nenáviděla, nestojim to ani za reakci, natož, abys tady - "
" Červená karta, drž hubu. " utrousím, jak kdyby to mělo nějakou cenu a dostane se mi jen udiveného pohledu. " Co to zase meleš?! Jaká červená karta?!"
" Prostě drž hubu, Blacku, nebo zase skončíš na ošetřovně, nebo líp v nemocnici. " mrknu na něj a vztekle odhodím cigaretu.
" Myslím si, že by to stačilo." rozhodne jemně Lupin a dostane se mu z mé strany pokorného přikývnutí.
" Já vim, proč tě miluju, Lupine. " pronesu do ticha spokojeně a rázně se zvednu.
" Okay, tak jdeme na to. " vzdychne James, kterej doteď mlčel a se zakroucením hlavy přejde k soubojnickému placu. " Asi bych to teď rozdělil do dvojic. Minule to bylo takový jako...nevim no, prostě sice jsme bojovali, ale táhlo to jen pár jedinců. Prostě si vylosujeme náhodně dvojice a zkusíme si souboj v nich. A uvidíme co dál. " navrhne, jakoby odnikud vytáhne krabičku s lístečkama a losuje.
" Prázdnej. Takže s někym půjdu dvakrát. Tady máš." vysvětlí rychle a podá krabičku Lupinovi.
Krátký úsměv a medové oči.
Je v nich tolik citu.
" Ema. " špitne s poťouchlým úsměvem a ve mně hrkne. Doufala jsem v Blacka. Doufala jsem, že zas budu hnusná a klapne to bez nějakejch výčitek. Ale s Remusem bojovat nechci.
" Já mám Siriuse." vyhrkne zrzka a podívá se po mladíkovi, který stál s rukama založenýma na prsou dál ode všech.
" Okay, hoďte to zpátky, pak si vylosuju zase já, teďka budu rozhodčí. " zavelí Potter, počká dokud všichni nevrátí lístečky a postaví se na úroveň středové čáry pryč z placu, aby nepřekážel Lilianě a * tichošlápkovi*. který si zase ležérně prohrábne vlasy a unaveně si povzdychne.
" To mě skoro uráží." mrkne na něj bojovně zrzka a on jen lehce pokrčí rameny. " seš sice dvanácterákova slečna, ale pořád jsi jen holka, sorry kotě. " mrkne na ní a já si všimnu skoro nenápadnýho naštvaného pozvednutí koutků, které Liliana dělá pokaždé, když se jí něco dotkne.
Její hrdosti.
" Tři..." začne odpočítávat Potter - " dva - jedna - teď!"
................................................................................................................................................
" Nebylas nejhorší. " zasměje se Black a setře si pot z čela, když se oba dva svalí na zem ke stěně únavou. " Díky Blacku, taky to celkem ušlo." zašklebí se Lili a nahlas si oddychne.
Se bavěj, jak kdyby spolu zrovna dokončili soulož omg!
Žárlila jsem na Lilianu, že tam vedle něj leží a oba se tváří spokojeně.
No jo no.
" Tak jo. Ema s Náměsíčníkem. " houkne na nás James a zaměří se oříškovýma očima na svého kamaráda, který doteď stál v rohu a zamyšleně pozoroval cosi před sebou. Šla jsem na místo Liliany, cejtila se tak nějak nepříjemně a odvaha mě pomalu opouštěla. Jak jsem nechtěla, opět jsem se začala blokovat, protože prostě hey, Remus ve mě věří, ať jsem jakkoliv špatná, ukňouraná a tak dále.
A já ho teď mám pokořit.
Radši bych si nechala zlámat ruce, abych nemohla použít hůlku, než abych to udělala.
" Hodně štěstí." usměje se na mě jemně a oba se postavíme na svou stranu soubojnickýho pole.
" Díky. " špitnu téměř neslyšně a nemám ani odvahu se podívat po zbytku party. Nechtěla jsem se víc rozptylovat.
" Tři - dva - "
" Nenenenene. Nechci. " houknu v panice, prohrábnu si nervózně vlasy a začnu přešlapovat na místě, jak jsem chtěla hrozně vypadnout, ale nemohla jsem.
" Musíš. " ozve se jemně Remus a povzbudivě se pousměje.
" Já nemůžu, Remusi, já k tobě mám city, nechci ti ubližovat. Nechci s tebou zápasit. Nechci. " vysvětluju zoufale a zklamaně se rozhlídnu po ostatních v naději, že někdo mě pochopí a -
" Tak jdu já. " ozve se Black a pro jistotu se podívá po svých dvou kamarádech. James o tom přemýšlel, ale Lupin, Lupin mě sledoval, vůbec svůj postoj neměnil a sice měl rozhodnou pozici, nicméně, v jeho očích bylo obětování.
Věděl, že to nebude dobrý. Byl ochotnej to se mnou risknout.
" Ne, Ema musí pochopit, že bojovat je potřeba, i proti přátelům." houkne Lupin, aniž by ze mě odpoutal pohled a pomalu kývne, když se na něj vyděšeně podívám.
" Já to nedokážu, když ti nechci ublížit. " rozhodím zoufale rukama a hrozně doufám, že není moc poznat, jak se mi chce zase brečet.
" Emo. Já tě prosím. "
" Ser na to, Remusi, nemá na to. "
" Sklapni Blacku!" odseknu uraženě a zakroutím hlavou. " Ty sklapni!" okřikne mě, prohrábne si vlasy a vytáhne cigárko, který si hnedka zapálí, aby " frustrovaně " potáhnul. " Emo. " snaží se mě nalákat zase Remus, abych nesledovala nenávistivě jeho kamaráda.
Ty seš takovej chcípák, Blacku.
" Nezvyšuj na mě hlas!" křiknu a už se to rozjíždí. Už mi tečou slzy a cítím, že jakmile ze sebe vydám jen hlásku navíc, panicky se stočím do klubíčka na zem a budu jen brečet.
" Hey, klídek!" houkne Potter a zrzka nás jen vyjukaně sleduje. " Tak ho někde zamkněte a nechte ho tam zdechnout proboha, nebo ať jde pryč!" vyhrknu frustrovaně a zničeho nic se nahlas rozesměju. " Hey, fakt mě sere. " pokračuju a pobaveně na Siriuse ukazuju prstem.
Vypadal, že mi ten nedopalek cigarety narve do tlamy, abych polkla a on měl klid.
" Ty bys mi do tlamy narval rád něco jinýho. " obviním ho zničeho nic a jen sledju, jak nechápavě pootevře pusu a nechápavě pokrčí obočí. " Coo?" vypadne z něj dutě a podívá se po svých kamarádech.
" Penis." zašklebím se spokojeně a založím ruce na prsou. Věděla jsem to.
Black mě chtěl souložit.
" Ví někdo o co jde?" houkne Potter a Lupin se jen uvolněně pousmál.
" Myslím si, že Ema ehmm...asi si trochu povídá sama se sebou a omylem do toho zapletla i Tichošlápka, přemýšlí dřív, než si...vůbec domyslí co řekne? Nevim jak to vysvětlit, aby to neznělo tak, že - "
" Měla bys navštívit Svatýho Munga. " navrhne Black a prohrábne si vlasy. " Aby to neznělo přesně takhle." špitne Remus a pozorně sleduje, jak -
" Teprve teď příjde to nejhorší. " komentuje situaci dál náměsíčník svému černovlasému kamarádovi, který to vše se zatajeným dechem sledoval.
" V ŽIVOTĚ bych ti nechtěl nic rvát do tý tvojí prolhaný tlamičky, by ses hnedka - "
" rozbrečela bych se, ROZBREČELA, kdybych viděla co máš v trenkách! " skočím mu do řeči psychopaticky s vykulenejma očima a jen tak mimoděk mi oči sklouznou k jeho rozkroku.
Nebrečela bych.
Defitnivně bych nebrečela.
" Kam to koukáš?" ozve se vítězoslavně a já se mu hnedka podívám do očí. " Nikam. " odseknu poníženě a trošku škubnu hlavou, že mě jeho penis fakt jako nezajímá.
NEZAJÍMÁ.
EHM.
YEP.
" Uhm, tak já ti řeknu kam jsi koukala, my - "
Tak to ne teda. Jako jo, okay, DOTEĎ to byla sranda, ale nebude mi říkat, že jsem mu koukala na rozkrok, i když jsem se tam NEDÍVALA, já jsem jen KONTROLOVALA, jestli vůbec má penis, u někoho s dlouhýma vlasama jako má on je to trochu diskutabilní, takžéé... yep.
" Už je to tady. " špitne Remus, dá si ruku před ústa a přidušeně se zasměje, zatímco rudne a trošku se klepe.
" Ona Ema, když je OPRAVDU nervově v háji, ztrácí sebekontrolu. Takže se začne klepat, smát, mele hovadiny, jako třeba, že obviňuje Siriuse z toho, že jí chce osouložit, no, většinou to je, že chce brečet, to už má za sebou, pak se naštve, to už taky přešla a pak příjde to, že začne povídat sama pro sebe a to je většinou ta fáze, kdy je tak v koncích, že třeba zvrací kolem sebe. I když teďka si myslim, že spíš skočí po Siriusovi a bude ho násilím svlíkat, jen aby dokázala, že bude brečet. Což bude. Ale rozhodně by to nebylo z toho, že by na tom byl Sirius špatně. " usměje se a zakroutí hlavou. " Hey, je tak roztomilá, že jí nejde nemilovat." pokračuje a James jeho poznámku přešel jakoby nic. Zaujalo ho, jak se Ema snažila přesvědčit Blacka k tomu, aby -
" Jen jednou. Dokaž to. DOKAŽ TO, SRABE!" zkouším to na Siriuse jako na princeznu a nebezpečně se k němu přibližuju, zatímco on těká nervózně očima ze strany na stranu a drží si pásek.
" Ustup!" křikne na mě a dá před sebe jednu ruku, protože si chudinka myslí,že mu to pomůže.
" Ne! Jen si svlíknu kalhoty, svět bude v pořádku princezno, věř mi ! " zasměju se psychopaticky, pevně stisknu hůlku a pomalinku se přibližuju.
"REMUSI! Odveď jí HNEDKA PRYČ!" zařve pomateně Black, zatímco Lupin jen s úsměvem protočil oči.
" Hele Emo, co si skočit na pizzu s chilli do velký síně? " uslyším jakoby z dálky a trošku se zarazím.
Jídlo.
JÍDLO.
" Jídlo?" zopakuju nahlas a trošku natočím hlavu směrem odkud šel ten líbezný hlásek s tou úžasnou zprávou.
" Ohromná pizza. Chilli. Křupavá slanina - " začne a periferně si všimnu, jak Black vyjukaně koukal před sebe a hlasitě si odfrknul.
" Myslíš to vážně?" špitne Potter a Lupin postoupil krok vpřed, jak kdyby byl před nebezpečným zvířetem, s úsměvem pomalu kývnul hlavou a ruku, kterou držel ve vzduchu s hůlkou pomalu dával k tělu.
" Co víno." houknu a rychle se dívám nejdřív na Blacka, pak na Lupina, aby mi neunikl ani jeden pohyb a já nebyla najednou v nevýhodě.
Lupin evidentně zazmatkoval a trošku nadzvednul obočí, jak chtěl začít mlžit. " Sirius má víno. Když ho pustíš, budeš mít i víno." začne smlouvat a můj pohled se zameří na vyděšeného černovlasého skoro muže, který rychle kývnul hlavou, jak kdybych ho měla hnedka odstřelit a on mě v poslední chvíli ujišťoval, že mi nelže, že to víno jako opravdu má a tak.
" Pálavu. Mám Pálavu. To co jsi pila na doučování. " vysvětluje a já se mírně zamračím. " To je to víno, co jsem pila, než jsi se pokusil mě osouložit v komnatě nejvyšší potřeby, kde jsi mě doučoval a já se pak pozvracela?" zeptám se dostatečně nahlas a Black pevně stisknul víčka.
"Tak takhle to teda nebylo!" začne nejdřív, ale zarazí se, když z mojí hůlky vylítne pár jisker.
" Okay, je to to víno. " odpoví hnedka a zahanbeně svěsí hlavu. " A chtěl jsi mě osouložit?" zeptám se s jiskřičkama v očích a napjatá čekám na jeho odpověď.
Chtěl. JASNĚ, ŽE CHTĚL.
" Hmmm...možná jsem trochu uvažoval o tom, že nejsi tak ošklivá a blbá jak tvrdim většinu svýho času. " špitne a zase se mi podívá do očí. " ALE tahle situace mě OPĚT UTVRZUJE, že jsem se mýlil!" křikne bojovně a zase rychle ustoupí, když vykulim oči a už se rozmáchnu hůlkou - " EMO, jedinej, kdo to víno má je Sirius, MUSÍ zůstat naživu!" ozve se znovu Remus rychle a já zklamaně povzdychnu.
" No jo. Zabiju tě jindy. " šeptnu jak kdyby mi vzali nejoblíbenější hračku a nechám se od Lupina obejmout, zatímco se chechtal a pohladil mě po vlasech. Black si jen nahlas oddychnul a klasicky si prohrábnul vlasy.
" Hlavně nebreč!" štěknu na něj, když nás nenávistivě pozoruje a nespokojeně mlaskne.
" Ty ji vem co nejdál ode mě, já donesu to víno.." navrhne unaveně Lupinovi a odkráčí si, jak kdyby se nechumelilo.
No co. Aspoň jsem se z toho souboje zase vyvlíkla, ne?
A hey, všimli jste si taky, že Lupin VEŘEJNĚ vůči MNĚ projevil EMOCE? Aha!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama