Březen 2017

20. kapitola

7. března 2017 v 18:33 | S. |  Žít
No a co?! Nesuďte mě.
Prostě jsem pustila TAMTU Emu, aby udělala něco za mě, protože bych si to vyčítala.

Ne, že by mi to k něčemu bylo.

Momentálně totiž ležim na posteli, sebelítostivě si nechávám týct slzy po tvářích a proklínám se za to, že sobecky ubližuju jedinýmu člověku, kterej mě zatim jako nezavrhnul.

19. kapitola

6. března 2017 v 17:21 | S. |  Žít
" Tebe neznervózňuje to, že to projedeme?" zeptám se jen tak btw Lupina, když jsme spolu seděli u jezera a já po něm házela kamínky, abych si aspoň nějak vynutila jeho pozornost. SAMOZŘEJMĚ, že jsem jako hrozně VYSPĚLÁ, ale hey, moje emocionální vyspělost je na úrovni dvanáctiletýho dítěte.
" Je malá šance, že to nezvládneme." mrkne na mě a jemně mě dloubne do žeber.

18. kapitola

2. března 2017 v 11:07 | S. |  Žít
" Mám velikej, VELIKEJ problém tady být." utrousím nenávistivě a sleduju, jak se Lupin usazuje do křesílka a zbytek " party" neotálí a udělá to samé.
" No, trochu jsme to podcenili, za dva tejdny začne soutěž a jediný co víme je to, že Martinsnová nebude tak neschopná, jak vypadá. " ozve se hluboký hlas a já protočím oči. " Ale ty seš pořád stejně blbej. " odseknu a posměšně povytáhnu obočí, když se po mně zabijácky podívá. " Takže - "
" Takže bys měl sklapnout, měli bychom jít na to a ne si válet prdele." skočím mu velitelsky do řeči, vytáhnu cigaretu a hůlkou si jí připálím.
" Seš v pořádku, Emo?" ozve se zrzka a pátravě se mi dívá do očí. " Lepší to být nemůže, jedině, kdybych měla vlastního jednorožce a harém děvek. " odseknu a vydechnu kouř.