Nikdy není tak špatně, aby nemohlo bejt hůř aneb všechno je v prdeli, ale je to super

4. února 2017 v 21:14 | S. |  Rádoby deník
Přiznám se, že poslední týdny byly celkem peklo.
Statečně jsem přecházela angínu, protože jsem nejlepší, že jo a rozhodně potřebuju dodělat zkoušky. No co, pohotovost je celkem fajn, když vás předběhne babička u které se divíte, že ještě sakra zvládne dýchat.
A to samozřejmě nemyslím zle.
Eh.
Nicméně, abych se dostala k jádru problému.

Mám před sebou čirou esenci pekla.
Jsem pozvaná na jednu super událost.
Ples.
Já brečim z velkýho množství lidí, ale jdu na ples.
Protože proč ne.
Jakože šaty a slečny a muži a alkohol, kterej když si koupíte, tak budete muset prodat barák s vlastní matkou a tak. Osobně bych radši prodala matku než barák, ale člověk nenadělá nic, žejo.
Na brigádě jsem si vydělala na šaty - je takový ZLO to vybrat! Jakože, vymyslela jsem si šaty a pak mi dělalo několik týdnů veliký problém najít aspoň něco, co by se jim vzdáleně podobalo a stejně jsem vybrala zase něco úplně jinýho, protože jsem klasická ženská a nic není nikdy dobrý, pokud to neudělám sama.
Když jsem jezdila soutěžit...tak byla spolupráce se mnou ohledně všeho velice složitá, kvůli mojí pomatený hlavě a představivosti a museli mě uplácet jídlem a duhovejma pastelkama, protože jsem si vymyslela neuskutečnitelnej kostým a malby a zatvrzele jsem se toho odmítala vzdát.
Zpátky k tématu.
Vybrala jsem si šaty, mám na ně peníze, partner mi snad do tý doby neuteče, ale co já vim, třeba nakonec má pud sebezáchovy.
Upřímě doufám, že ne, fakt tam chci jít.
V mojí hlavě se rodí milion způsobů, jak to přežít. Byla bych šťastná, kdybych to nezkazila hnedka na začátku, protože je to první pozvání takhle a možná je to pro mě stejně stresující jako mít sex bez vína. Haha.
Ale při sexu aspoň povídám a směju se. Tady to moc nevidim.
A nemůžu to ani zachránit blowjobem, prostě budu muset PŘIMĚŘENĚ reagovat na situaci, která tam bude.
Tancování.
Nevim jak vy, ale moji kamarádi do tanečních chodili tak, že byli na pivu, takže mi šlapou na nohy snad víc, než já jim a já sama tam nechodila, protože jsem měla utkvělou představu, že by si mě nikdo při volence nevybral a nakonec bych chlastala skrčená pod stolem.
Ale jsem samozřejmě už skvělá, žejo.
Navíc na chlastání pod stolem není nic špatnýho, dokud se nekoupete ve vlastních zvratkách. Nah.
Nicméně tedy, obávám se, že se budu muset předopít. Ehm. Trochu.
Tak tři flašky, abych se cejtila v pohodě. A ehmm...já osobně teda nneužívám ehm..konopných látek, nicméně, když vidim jak jsou všichni pak v pohodě, asi by to nebyl špatnej nápad.
Protože ten stres je neuvěřitelnej. Jasně, že mám chvílema tu představu, jak jako tam budu a bude mi to děsně slušet a on bude nadšenej a já budu nadšená a nabídne mi jednorožce a třeba vůbec nebudeme tancovat, protože to je snad ještě krutější představa, než představa toho, že tam budeme mít večeři. TŘÍCHODOVOU DOPRDELE.
Víc jídla, víc možností si zničit šaty. Haha.
Trochu spolíhám na to, že opilá budu mít hlad a tak, že jo...se pak budu míň stydět. Ale to tancování..to nevim jak vyřešim.
Možná bych chtěla být na jeden večer epileptik a nic neřešit, jen abych byla u světel.
Jakože přirozenej pohyb, žejo, šlo by to skoro samo.
Kdybych pak umírala, nemusela bych se starat o to, že možná vypadám trochu divně.
Nikdo mi s tím tancem nechce pomoct a já se už vidím, jak stojíme na parketu, nervózně se ošívám, dejchám pěkně zhluboka a zavírám oči se štitícím se výrazem pokaždý, když do mě někdo jen drcne a pak řeknu " OMG! Nemám ráda lidi. tohle je úplný taneční bukkake, ty mě chceš rozbrečet, ty zrádče, dneska žádnej blowjob!"
Navíc se ptal, jestli umím aspoň základy.
A já protože jsem pako jsem řekla, že jo, i když vim, že ohledně toho nic nevim a on tancovat umí. O to víc pako jsem, je to jako když před prvnim sexem vykládáte, že už jste měli víc jak deset partnerů, ale neumíte se zatim ani pořádně líbat. Chápete tu podstatu toho kreténismu, kterej se u mě objevil?
Ale já absolutně netušim o co jde, takže to víno je nevyhnutelný.
Definitivně.
Víno to vyřeší za mě.

A kdyby ne, tak co. Vykoupu ho ve zvratkách.
Protože on mě vykoupal v mojí sociální fobii o který neví.
Směje se mi, že jsem autista, protože si vymýšlim vlastní slova. Tak mám právo dělat divný věci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama