7. kapitola

1. prosince 2016 v 8:53 | S. |  Žít
Prej je to asi trochu kratší. Tak poděkujte škole se mnou.


Rozhodla jsem se, že budu nejlepší. Že Blacka překvapím a jakože mu udělám radost a rozhodně to nebude blowjobama. Takže udělám takovou..jak to říct. Rošťárnu. MUHAHAHA.
" Přestaň, Emo!" napomenu sebe sama ( už asi po sté ) a rozhlédnu se opatrně po třídě. Zrzka byla marod, takže jsem seděla sama v koutu, doslova, protože nikde nebylo místo. Teda.
Bylo místo.
Ale bylo to moc blízko katedry.
A spolužáků.
A Blacka.

Já teda nechtěla, ale Black sedí o lavici vedle společně s Poberty. Původně seděl u katedry, ale pak se přestěhovali a já se už nemůžu zvednout, protože bych musela přes celou třídu a …. néé, zakňourám imaginárně a protočím oči. Celej den jsem byla strašně nervózní, roztěkaná a přiblble se usmívala. Rudnou mi uši. Cítím se jak největší rebel a mám ze sebe neskutečnou radost, jak GENIÁLNĚ jsem to celý vymyslela, ÚPLNĚ SAMA! Ach ano, fanfáry everywhere !
Black si všimnul,že se poťouchle usmívám a nadvezdl obočí, aby mi vyjádřil jak mnou opovrhuje. A co? Mně to VŮBEC nevadí, protože mě bude milovat. Dneska nikoho nepozvracím, všechno zvládnu a Blacka a VŠECHNY TOTÁLNĚ odrovnám tím, jak budu nová.
Lepší.
Budu hrozně drsná a všechny setřu, NIKDO si na mě nedovolí. NIKDO!
" Ty seš tak skvělá Emo, tak skvělá!" zašeptám si potichounku a zasměju se. Ale než dojde na můj dokonalý plán a změnu celého života, budu se chvíli nudit, takže…
Kdo, že mi dal ten přívěšek, hm?! Bleskne mi hlavou, chytnu malinkou kuličku a se zalíbením sleduju jak se noční obloha změnila na svítící slunce. Vypadá to, nebo spíš, evidentně se to mění podle počasí a roční doby a tak, takže hrozně doufám, že někdy bude apokalypsa, bouřka, lítající mrtvý lidi a moje armáda jednorožců a tak, a všechno bude v mojí kouzelný kuličce, která ovládne svět společně se mnou! Dneska mám samý geniální myšlenky, GENIÁLNÍ.
" Geniální!" šeptnu znovu nadšeně a podívám se po Pobertech. Snažím se zachytit každičkej pohyb Lupina nebo Blacka. Stačí NENÁPADNÝ hození očkem po mém dekoltu " I když mám jen imaginární prsa, ale co. " utrousím a dál pokračuju ve svým nenápadným stalkingu. Snažím se bejt vyloženě zasraně pozitivní a věřím tomu, že si někdo myslí, že -
" Martinsnová je evidentně něčím sjetá " šeptne Black svému nejlepšímu příteli, který se podívá po své spolužačce.
" Je pravda, že dlouho nezvracela na to, jak se usmívá..." špitne zadumaně James a pokrčí rameny. " To by mi ještě chybělo, je nechutná. Ale evidentně prostě...asi se zbláznila. Pořád si pro sebe mluví, sleduj jí chvíli !" pobízí dál Black a na důkaz důležitosti toho co zrovna řeknul drcne Jamese, který otráveně mlaskne.
" Šahá si na prsa, koukej! " švitoří dvanácterák najednou nadšeně, čokoládové oči mu září a Black se zamračí a špionsky sleduje Martinsnovou.
" Nemá tak velký prsa, aby si na ně šahala. " namítne a na pár vteřin se zarazí, když -
" Počkat, počkat. Pokud vím, tak Martinsnová je přece pod tvou úroveň, takže ti nestojí ani za pohled, ne? Nebo to s ní mizíš na večery pryč?" vyzvídá Potter a v očích má zlomyslné jinskřičky, zatímco Tichošlápek pomalu vydechne a zatne ruce v pěst, jinak by Jamesovi nejradši napálil, že si vůbec všimnul toho, že někam mizí.
" Ne! Teda jo. Rozhodně! Rozhodně je pod mojí úroveň, nemá skoro žádný prsa a na to jak je malá má velkej zadek a zbytečně dlouhý vlasy. ZBYTEČNĚ KUDRNATÝ. A zbytečně tmavý. A má modrý oči. To k vlasům prostě nepasuje. VŮBEC NEPASUJE! A v ŽÁDNÝM PŘÍPADĚ s ní nikam NECHODÍM a NEBUDU chodit, je na mě moc malá a … v posteli by to nedělalo dobrotu.A brečí. Pořád brečí a zvrací po všech a po všem a taky - "
" Víc říkat nemusíš..." usměje se tajuplně James a spokojeně se uvelebí v lavici. " No co je?!" vyštěkne Black a všimne si, že po něm nějaká bruneta hodila očkem, tak si klasicky prohrábne vlasy směrem dozadu a usměje se.
……………………........................................................................................................................................
" Tak jo...v pohodě, dělej holka, zvládneš to ! " uklidňuju se, když se ujistím, že všichni odešli z učebny.
Z chodby.
A začala jiná hodina. My, teda já..já mám volno. Podařilo se mi pozvracet před profesorkou bylinkářství.
Nicméně, teď jsem teda před tou třídou. Je nezamčená. Díky bohu, jsem tak nervózní, že věřím tomu, že bych místo odemčení dveří vytřískala kouzlem okna. Nebo cokoliv jinýho, než to, co jsem měla v plánu. Víte kde jsem? Ne? Tak já Vám to řeknu. V UČEBNĚ OBRANY PROTI ČERNÉ MAGII! MUHAHAHAAHAHA.
" Tak pojď bejby. Kde seš " šeptám skrčená u regálů kde je milion serepetiček který ani neznám a hledám jen truhličku. Takovou tu malou hnědou truhličku, kde je schovaný " BUBÁK " přečtu polohlasně, výsknu štěstím jak malá holka, schovám krabičku pod hábit a šup do společenky.
Napadlo mě totiž, že Siriusovi udělám radost, když se jako naučim aspoň odstranit bubáka. Jakože jasně, musím to trochu potrénovat, ale jako jo, řekla bych, že to zvládnu, však je to učivo tak čtvrtýho ročníku! A až to zvládnu, NIKDO si nebude myslet, že jediný co umim je zvracet. A u Siriuse určitě stoupnu. A to nemluvim o Remusovi, ten bude rád, že jsem se postavila vlastnímu strachu.
URČITĚ.
" Jen tě musim skrýt než začnu trénovat, to chápeš " šeptám pro sebe, krabičku pevně držím pod paží a spěchám do ložnice, abych to někam zašantročila. Hlavně nenápadně.
…………………………....................................................................................................................................
No jako. Nechtělo se mi. Ale potřebovala jsem se ujistit, jestli ten dnešek s Blackem platí, takže na něj počkám ve společence, budu předstírat, že tam kvůli něčemu jsem a třeba za mnou příjde. To kluci dělaj, že jo.
Pořád dolejzaj.
ANI NEVÍTE, jak dlouho trvá se naskládat do přiblbýho křesílka, aby holka vypadala aspoň trochu svůdně. Jakože, aby vůbec dostala z křesílka na zem, v mém případě.
Když jsem asi po desátý měnila polohu a rozhodovala se, jestli je lepší mít nohu přes nohu, nebo nohy normálně vedle sebe, ale trošku je nadzvednout, aby nevypadaly jako dvě klobásy, tak přišel. Neměla jsem rozhodně malej infarkt, výraz jak při zaražených prdech, protože mě přistihnul jak mám skoro epileptický záchvat na křesílku a rozhodně jsem neměla pocit na zvracení. Klepala jsem se. Nevim, přišla jsem si jako rozbitej vibrátor, nohy, ruce, prostě jsem se strašně klepala. Moje představa, že budu hrozně sexy se opět zničila.
" Ahoj Siriusi " špitnu, když na mě ode dveří zaměří a trochu se zasekne. Asi měl strach, že -
" Nebudu zvracet. Jakože..nedozvracim tak daleko..chápeš. " švitořím celá rudá a zazubím se. " Jo, to je jedině dobře. Hele Martinsnová..." začne a podrbe se na temeni, zatímco jde pomalu ke mně. Tohle dělám já, proboha?!
" Dnešek neklapne. " dokončím to za něj zklamaně a už vim, že uběhne pár minut, maximálně hodina a já se budu někde válet v depresích.
" Jo. Eh...něco mám. Jdu se projít...s Jamesem. " řekne jakoby nic a falešně se usměje.
" Lžeš. " vyhrknu a dívám se mu do očí.
Zorničky.
Rozšířily se mu zorničky.
" Né!" vykřikne dotčeně a zakroutí hlavou. " Blacku, nepolykáš. Netvořej se ti sliny. A začínaj ti rudnout uši. A to nemluvím o tvých zorničkách a hlasu. Lžeš mi. " odpovím těžce a na pár vteřin se zadívám do země. Tak moc jsem se těšila a tak se to zničilo.
" Martinsnová. Neštvi mě. Prostě půjdeme zítra. " vykulí oči a prohrábne si vlasy. ¨" Slibuju ti, že … v šest začneme. Jako minule. " snaží se mě ujistit a strčí ruce do kapes. Stál tam přede mnou jak kdyby se ho nic nemohlo dotknout, zatímco já upadala do imaginárních hlubin křesílka.
" V pohodě. Čau. " odseknu, máchnu rukou, aniž bych se na něj podívala a počkám, dokud se po pár vteřinách neotočí a nejde zase ze společenky pryč.
" Zrádce " šeptnu naštvaně a utřu pár slz, které se proti mé vůli začaly objevovat. " Co jsem si myslela?" šeptám dál a bouchnu do opěrátka jako malý dítě, dokud nezačnu nepokrytě brečet.
V hlavě jsem si přehrávala minulou lekci, všechno co jsem mohla včetně jeho vůně jak kdybych to po dnešku už nikdy neměla zažít. Začala jsem být paranoidní, že se na mě chce vykašlat a já o něj příjdu. Je jedno, jestli jako o učitele, nebo spolužáka, prostě...o něj příjdu. " Proč mi to vadí proboha?!" zaskuhrám naštvaně a všimnu si, že naproti mně sedí Remus a zkoumavě mě pozoruje.
" Původně jsem ti chtěl říct, ale pak mi došlo, že stejně asi něco řekneš sama...aby jsi se uklidnila...a třeba ti to pomůže a já nepozorovaně odejdu " usměje se jemně a trošku se zamračí, když -
" pěknej přívěšek. " pochválí a jeho úsměv se trošku rozšíří. No jo. REMUS!
" Díky Remusi.." zašvitořím, zatímco utírám slzy. Jak jsem mohla zapomenout na Remuse?! POTŘEBUJU REMUSE!
" Kde máš zbytek?" vyptávám se, abych aspoň nějak pokračovala a pořád si hraju s přívěškem, protože kdyby náhodou byl od něj, tak aby viděl, že ho nosím ráda a tak, že jo.
" James je s Lili, Sirius si zase s někým vyšel a já..jsem byl v knihovně. " odpoví jakoby nic a zarazí se, když vidí, že začínám zase slzet. " Něco jsem řekl špatně?"
" Ne. " odseknu a zakroutím hlavou. Musím pryč. Hnedka.
" kam jdeš?!" křikne rozrušeně, když se zvednu z křesílka a rázně kráčím k obrazu.
" Jen se projít, neboj se " usměju se jistě, ještě se na něj otočím, aby viděl, jak ZASRANĚ pozitivní jsem a rychle vypadnu.
Musím najít Blacka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 C.V.OK. C.V.OK. | E-mail | Web | 1. prosince 2016 v 22:14 | Reagovat

Pokračovanieee!!! Ou jeeee!!! To sa mi zasa pôjde krásne spať, s takouto rozprávkou na dobrú noc!
*o 5 minút neskôr*
Alebo nie? Krucipísek, Black v tvojom podaní je taký... taký veľký kretén že by som ho najradšej povesila za gule do prevanu. Eh. Chudák. A to sa TAK snažila! Dievča zlaté...
((ps. ten prívesok chcem! aaaa! on je dokonalý! môj ty bože. mať tak na krku apokalypsu... och. to je božské!))

2 S. S. | 2. prosince 2016 v 9:04 | Reagovat

[1]: )) Co na to říct. Občas se všichni chováme jako kreténi:D

3 C.V.OK. C.V.OK. | E-mail | Web | 11. prosince 2016 v 14:26 | Reagovat

hej tak moment! že TY si TAM niečo pridala k tej kapitole??? ja som sa celá natešená vrhla na osmičku a nejako mi to nezapadalo do kontextu čo som si pamätala... ty si tu - odkedy som napísala komentár pár vecí upravila že? pridala si tam tú pasáž s Remusom? Lebo tú si fakticky nepamätám kurňa :O takže buď som debil ja - a minule som to nedočítala do konca (čož mi príde nepravedepodobné) alebo... neviem. kaaaždopádne. neriešiť. proste Remus. Je božský. A Sisius je TAK zasrane sexi že fakt neviem, komu mám fandiť .... :D

4 S. S. | 11. prosince 2016 v 14:35 | Reagovat

[3]: netušim, blblo to a nedala se sem celá kapitola, šlo to až další den ))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama