Listopad 2016

6. kapitola

27. listopadu 2016 v 19:38 | S. |  Žít

" No a pak jsem si řekla, že kdybych měla průjem, bylo by to lepší " dopověděla jsem svůj strhující příběh a zasmála se vlastnímu smýšlení. " Miluju svůj kulhavej optimismus "

" Teď to nemyslím zle, ale..napadlo tě že, a to bych neměla říkat, by třeba měl fakt zájem a ty ho tímhle odrazovala?" navhne opatrně a zamračí se.
" Co tak poslouchám Jamese, příjde mi, že o tobě Sirius docela mluví. A pak se vzteká, že mu to James řekne " zasměje se slabě a chytne mě za ruku.
" Já vím, že ti nedělá dobře zvracet po lidech, ale...co se trochu….srovnat?"


5. kapitola

24. listopadu 2016 v 21:48 | S. |  Žít

Lilianě jsem se v žádném případě nezmínila o tom, co se dělo a upřímně jsem doufala, že to neudělali ani kluci. Black mě celý den ustavičně přehlížel, I když jsem se snažila navodit přátelskou atmosféru přes neustálé úsměvy a hypnotizování, kdy jsem na něj v kuse zírala třeba půl hodiny a pokaždý, když se jen natočil mým směrem, preventivně jsem se usmívala, ale zbytečně. Začala jsem mít pocit, že mě chce doučovat jen proto, aby mi to potom mohl vmést do obličeje až se mu to bude hodit, nebo aby mě zesměšnil. I když jsem doufala, že je jeho snaha upřímná, protože přeci jen chci věřit, že..je to dobrej člověk a pocit, že by mě chránil někdo jako je on mi prostě dělá dobře, ale...jeho chování tomu úplně nenasvědčuje. Asi jako každá holka bych chtěla mít pocit přítulnosti ze strany partnera atd atd. " A vlastně co to sakra řeším, nejsme spolu!" vyštěknu na sebe při večeři a zrzka se po mně podezřívavě podívá.


4. kapitola

23. listopadu 2016 v 20:32 | S. |  Žít

" Tady to je " ozve se za mnou a uslyším těžkou ránu, jak cosi dopadlo na stůl. Vyděšeně se otočím. Moc dobře vím co a kdo tam bude, ale mám aspoň trošililinku naděje, že se prostě jen mýlím.

Nicméně… " Pokud si to pamatuju dobře, naposledy to vypadalo, že mě chceš udusit toastama a klobásou, která rozhodně není tvoje, když jsem odmítla doučování, trápí tě to? Chci říct, je to stejně traumatizující, jako když ti holka odmítne sex a proto se vlastně snažíš a jsi tady I s učebnicema?" drmolím aniž bych přemýšlela a po každým slovu, kdy se uslyším si říkám, že bych sakra už měla mlčet, ale nemůžu to zastavit!